Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený doplňky stravy

Ahoj,koupil jsem leguánovi reptivite d3 od zoomed 56g ale pak jsem si přečetl že pokud má dobré uvb tak se mu to dávat nemá.tak se chci zeptat jestli mu to dávat mužu nebo jestli mu mám radši smíchat 250g roboranu h s 1kg plastinu a dávat mu to 1-2 týdně plus každý den jako vápník sepiovou kost (nastrouhanou).Předem děkuji za odpovědi.

tak se chci zeptat jestli mu to dávat mužu

Mno tak to záleží hlavně na tom, jestli máš to

dobré uvb

;-)

BTW: v Roboranu je D3 taky a pokud se dá věřit složení na netu, tak skoro pětinásobně víc :D stačí se podívat na ty krabičky dozádu na složení.

Ahoj.
Přesně jak píše MadMike jen pokud mohu tak se pokusím objasnit páč již několik let se to pořád dokola probírá=podávání D3.

Někdo možná nebude souhlasit ale zkušenost je taková:
1.ZÁLEŽÍ NA VĚKU ZVÍŘETE!
2.pokud má vše na asponˇ99% OK podávat D3 jen MALEJM=CCA DO 18 MĚSÍCŮ(pravidelně)
3.důležitá kvalitní+vyvážená strava
4.kvalitní UVB=BEZ TOHO TO CELKEM NEMÁ CENU
Pokud má zvíře nastaveno vše viz.výše tak není třeba podávat D3 jak o závody=v tomto platí,že někdy méně je lepší než více.