Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Regiuska vyvrhnutá potrava

Zdravím, v sobotu jedla Regiuska 3 myši (80cm, 2roky) v útery je vyvrhla všechny. Od té soboty do útery zalezlá i po vyvržení až teď po manipulaci (středa dnes) je strašně aktivní, šmejdí všude, vyhřívá se, pije..Kdy má dostat potravu?

Knihy píšou že minimálně za 3 týdny až se zklidní žaludek a střeva.Nemám s tímto zkušenosti,ale asi bych zvířeti dopřála klid,hodně vody a hlavně bych zjišťovala proč kvůli tomu došlo ( např.nízká nebo naopak moc vysoká teplota, manipulace po nakrmení, vylekání zvířete )

Teploty:
těch 26-30 uprostřed + chladnější kout, na výhřevu 34-38 (Předtím měla ukrýt přímo pod výhřevem, už jsem to změnil a má ho v tom středu terária)
Já jí koupil i s teráriem od původního majitele, je možné že tím stresem z té dopravy a manipulaci terária sem a tam to mohla vyvrhnout?