Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastové želvárium

Ahoj, chovám želvu nádhernou, je poměrně malá už od mala má nějakou deformaci krunýře a neroste. Není s tím problém, to píšu jen kvůli velikosti želvária. Doteď jsem ji měla ve skleněném teráriu, ale nedávno mi prasklo a proto budu kupovat nové. Při projíždění netu jsem narazila na plastové želvárium Repti planet a zaujalo mě, ale doteď jsem neslyšela, že by někdo měl želvu v plastovém terárku. Takže mě zajímalo, jestli s tím máte někdo zkušenost. Přijde mi to praktické, protože mi údržba velkého a těžkého skleněného terárka dala dost zabrat a tohle mi přijde jednoduché na údržbu- rozebrat přenést a vylít špinavou vodu do záchodu. I cena je příznivá. Má někdo zkušenost?

Tak tady něco k té výšce a k 10cm vody. watch Nevím, ať koukám jak koukám, žádnou palmu tam nevidím. Na rozdíl od akvárek jsou plastové nádrže, lehčí a odolnější proti rozbití. Turtle tubs prodává farma python. Vím i o nějakých výrobcích plastových terárií, ale ten plast stojí nějakých 1200,- za metr čtvereční + práce. Pokud na to člověk má, tak se to určitě vyplatí.