Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní vlhkoměr

Zdravím :-)
Mohl by mi někdo doporučit nějaký opravdu kvalitní vlhkoměr s externím čidlem? Případně i s pamětí/schopností zaznamenávat údaje po určitých intervalech.
Už jsem něco pohledávala, ale není nad osobní doporučení :-) Cenovou hranici nemám, ale samozřejmě bych ráda příznivý poměr cena/výkon.
Předem díky za tipy ;-)

Odporucam obratit sa na dakeho ITckara a poprosit ho o "Raspberry Pi 3" a cidla (instalovanie a konfiguraciu). Cena cca 50€-60€ a mozes si tam narvat co budes potrebovat. Ja mam 3x teplomer, 1xhumidity cidlo, 4x rele (casove spinanie), udaje idu do databazy, cele je to pripojene do internetu, web rozhranie, atd, atd....