Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk švábů

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Chovám agamy vousaté a pro ně šváby ke krmení (druh: Šváb turkistánský (Shelfordella tartara)-šváb schoko a Šváb šedý (Nauphoeta cinerea)). Bohužel se mi stalo, že mi uteklo několik tatarů a teď je nacházím po bytě, z čehož šťastná nejsem. Nerada bych se zpovídala sousedům. Někde jsem četla, že se nerozmnoží a časem pojdou, ale v krabici se nám množí krásně při pokojové teplotě, takže tomu úplně nevěřím. Proto bych se chtěla zeptat, zda někdo máte zkušenosti s jejich hubením v bytě? Slyšela jsem, že existují nějaké gely. Máte s tím někdo zkušenosti? Fungují? Máte tip na nějaký konkrétní přípravek? A případně tipy na jejich umístění?

Moc děkuji za Vaše reakce, rady, tipy a triky

Zdravím vás prosím o radu
Máme agamu od února krmili jsme je šváby tartara celou dobu vše Ok sem tam utekl ale jelikož jsme měli pasticky hned se chytl do ni.červenec jsme jeli na dovcu krmili od kamarádky holky a od te doby mě kamoska ona bydlí ve 4 my v přízemí píše ze je má doma ze jeden za týden ale má je tam .koupila jsem sprej na ne aj prášek a ted gel budeme zkoušet.Mate ještě nějakou radu jak se jich zbavit podle všeho stupackou lezli.Dekuji za rady