Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijní žába

Dobrý den. Chtěla bych si pořídit terarijní žabku. Potřebovala bych doporučit jaký druh pro začátečníka a jestli můžu chovat pár v teráriu které je úzké a vysoké cca 20 šířka 60 délka a 65 výška. Popřípadě prosím o kontakt na chovatele z Brna. Děkuji za odpovědi

jelikož kuňky výšku terária vůbec nevyužijí, rozhodně bych je do něčeho tak úzkého dlouhodobě necpal... doporučuji knihy:

M. Fokt: Žáby jako terarijní zvířata,
Chováme obojživelníky

I. Kocourek, D. Modrý: Obojživelníci v teráriích

K. Rozínek, K. Rozínek: Pralesničky rodu Dendrobates

O. Hes: Rohatky