Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvý sklípkan - prosím o názor

Ahoj,mám sklípkana Brachypelma albopilosum, 16 let, před 6ti dny jsem vlhčila terárko,zalezla do rohu, kde zůstala v pozici - zakloněná a přední nohy jako zkřížené nad sebe, 1.a2. den se téměř nehýbala,jen tak reagovala max.hýbnutím nohy . a od té doby se už nehýbá.myslela jsem, že se bude svlékat - u hlavohrudi po boku to vypadá, že je to prasklé-pootevřené,ale nesvlíká se, nehýbe.vyndala jsem jí, nereaguje-vůbec, přední nohy stále nahoře, je studená,má splasklý zadeček - ten neudrží,prostě je jako mrtvá :(( ... asi tedy je mrtvá,že? ta otázka zní hloupě, ale nemžu tomu uvěřit a asi mylně jsem si myslela, že pavouk složí nohy pod sebe když umírá... Prosím někoho o názor, díky moc

Ahoj, díky, už je to tak, ale byla to přeci jen už babička....dneska jsem se sní tedy oficiálně rozloučila....asi sem tomu jen nemohla uvěřit,mám jí celou tu dobu, na začátku to byla taková ťupka v krabičce od filmu......