Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co do malého terárka?

Zdravím. Chtěl bych se zeptat co by bylo vhodnější do terária 60x35x30 (šířka x výška x hloubka) Teď tam mám tříměsíčního jemeňáka ale ten za chvíli vyroste a dostane nové terárko :-). Chtěl bych poradit ohledně rieppeleon brevicaudatus, brookesia minima, nebo Teratolepis fasciata (pokud máte ještě nějaký jiný nápad, sem s ním), zajímalo by mě který z druhů by se dal nejsnadněji sehnat a co je jak moc náročné (zakládám chov cvrčků pro jemeňáka, ale nebyl by problém si sehnat octomilky). Přál bych si prostě aby to terárko žilo. Předem děkuji za odpovědi :-)

To zase tak malé terárko není.Já v takových a menších chovám třeba Paroedura androyensis,lucasium damaeum,Goniurosaurus lichtenfelderi,hainanensis,yamashinae,orientalis,C yrtodactylus peguensis,Underwoodisaurus milli,Coleonyx elegans a mitratus a další.Těch možností jsou desítky.