Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon pardali malo ji

Dobry den, chtel bych se zeptat. Muj chameleon malo ji sni tak max 3 dospele cvrcky a nebo 2 stredni sarancata. Je stary asi 4-4.5 mesice. Kdyz mu dam do krabicky vic cvrcku stejne je nesni. Nevite cim to muze byt? Svlekal ze zatim 2x co ho mam doma a to +- po 30 dnech. Dekuji za odpovedi

Ps: rosim rano a vecer, teplota pod zarovkou 34 a dole 25.pouzivam reptiglo uvb a jeste dosvicuji zarivkou. Jinak je chameleon aktivni a vypada zdrave. Podavam 6x tydne vapnik a vitaminy 1x.

Ja bych urcite zaradil alespon jeden den v tydnu pust. V dospelosti pak krmim tak 3xtydne. Taky jim to tam nenechavam cely den, nemaji pak tolik zajmu kdyz je to tam porad. Vetsinou krmim odpoledne nebo navecir. Pokud je jinak vitalni a vylucuje v poradku tak nemyslim ze by byl problem. Kdyz jsem zacinal s plazy, tak mi jeden chovatel poradil, ze pro dobrou vitalitu je lepsi, dzet je trochu pri hladu. Ja se toho leta drzim a vse je ok. Samozrejme nerikam mucit je hlady, ale takova ta zdrava stridmost.

je vitalni, vylucuje kazdy den. Jen mi to prijde malo predtim jsem mel jemenaka a ted snedl klidne 10 cvrcku a to byl 3mesice stary. Tomuhle asi staci min nebo nevim :) prilozil jsem fotky teraria. ted uz je udelane lepsi vetrani dole pod cela dvirka a uz nepouzivam substrat to na fotce neni. Hodne casto leze po tom pletivu na strope ale to asi zadnou spojitost mit nebude :) a cpe se do horniho leveho rohu.