Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červená

Dobrý den, pořídíme si užovku červenou a rádi bychom pár dobrých rad o vybavení terária. Např. jsme se dočetli že stínítko by nemělo být z květináče neboť malí hadi za něj rádi lezou. Máte li zkušenosti a další dobré rady co a jak je potřeba budeme Vám vděční. Za všechny rady předem děkujeme.

Já mám stínítko z květináče, pořád na něj leze. V terárku by měla být určitě nějaká větev. A nějaká chladnější část terárka, nebo alespoň nějaký úkryt. Jinak je to vcelku nenáročné zvířátko. A neměli by být v terárku ostré předměty.