Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá Exotika 5.12.

Kdo, co, apod. ;-)
Jede někdo z Olomouce, nebo okolí, a byl by ochotnej vzít pár zvířat tam i zpět? Příspěvek na dopravu není problém ;-)
Jinak mám doma ještě pár háků na hady a boomům vezmu nějaký mraženky ;-)

loading...

Beru cca 10 prebytecnych odrostliku mastomysi, budu na stole c.80 (tusim), prip. volat 728 067 075
Krome toho budu mit gekony obrovske a bazilisky zelene - oboji mladata z vlastniho odchovu, pohlavi nezname,
Neco svabu k chovu i na krmeni
par akva a tera kytek,
hole mysi cernooke i albino
nejaky ten termobox navic se taky najde, uvidime, co poberu.

Nezná někdo kontakt, nebo webovky pána (cizinec) co tam u vchodu prodává orchidee/masožravky/tillandsie a měl tam teď i pověšené vandy?
Kupoval jsem u něj něco a nemůžu si dohledat jméno rostliny.

Na stránkách zivaexotika.cz už mě to nepustí do obsazení stolů k 5.12.

Díky