Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Světla pro chameleona

Dobrý den,
rád bych se optal, jakou levnější variantu osvětlení a vyhřevu by jste mi doporučili do tohoto terária pro chameleona. chamik_vetrani_2.jpg

Prosím přímo odkazy, na dané světla a kombinace.

Díky moc za odpovědi a omlouvám se pro někoho zbytečnou otázku, velice mi to moc pomůže!!

v96,š44,h44
Zatím nemám vybudováno, takže vyhřívací větev nechávám na vás. :-D
A podle toho se zařídím.

A ohledně ceny, pokud možno co nejméně, abych nekupoval něco co stojí jinde o polovinu méně a abych náhodou nekoupil něco pro chamaleona nevhodného. Díky