Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem thamnophis

zdarec palec koukam a litam a ctu po internetu ajako kazdy zacatecnik stale tapu!!!!Chtel bych se zeptat jak je to ze zapachm techto krasnych uzovek nekdo pise ze katastrofa nekdo rika ze v pohode tak se chci zeptat co je pravda nerad bych to mel v panelaku jak v chlivku dekuji moc pratele za kazdou radu

Smrdia v sebeobrane ako nase natrixky,inak samotne nesmrdia.Ak mas napr.par mladat a udrzujes cistotu, tak ih vobec necitit.Su pomerne akcne a denne,takze maju rychlejsi metabolizmus.A aj tym,ze su rybozrave,treba
ratat s castejsim cistenim a prisposobit tomu substrat...a kym dorastu,zistis ci si urobis zbierku prave z tohto rodu.Inak uz su dostupne aj zaujimave druhy a vzacnejsie poddruhy...Kym ih nemas plnu izbu, smrad neries:-).