Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ch. jemenský - symetrie očí

Zdravím,

mám dotaz na oči chameleona. Ch. jemenského nemám dlouho, ale všiml jsem si, že má každé oko jinak velké. Jedno je normální (pěkné, kulaté, vyboulené) a to druhé se mi zdá menší a více zapadlejší. Podívejte na fotku, kde to je patrné. Je mu něco přes tři měsíce. Je normální, že mají tak velkou asymetrii očí? Kdysi jsem míval chameleona, ale ten měl obě oči stejné. Všude tady čtu, jak mají obě oči zapadlé (dehydratace), nebo jedno oko zavřené, zalepené, zakalené a kdovíco ještě. Můj chameleon oběma očima vidí dobře (podle pozorování), žádnej zákal, žádný zavřený oko. Nemá problém s lovem. Chová se běžně. Osobně mi nevadí, že to vypadá divně. Nechci ale aby se trápil, jestli je to znamení, že něco není v pořádku.

Poraďte prosím.
Děkuju :-)

Tak jak píše janek pokud se vám jeho chování zda běžné neřešil bych to ale pouze víc pozorovat zda je vše Ok

Muj první chamík měl třeba vadu na tlamičce kdy mu uplně zepředu nešla zavřít zustavala mu tam mezera a dožil se necelých 4 let:)