Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon-voda,vitamíny,vápník,dávkování

Dobrý den,všude se píše,že chamík má pít.Ale můj prostě nepije.Je mu asi 5 měsíců.Mám ho 2 měsíce, 2x už se svlíknul a nikdy jsem ho neviděla pít a to na něj furt koukám jak na kino. Tak už jsem znejistila a snažím se mu dát stříkačkou,ale on syčí a nebo zdrhá,takže to se asi taky nenaučí a když mu strčím stříkačku do tlamy,tak by mě teda zajímalo,kolik mililitrů může dostat. To jsem se nikde nedočetla. Spíše jen to,že jeho ledviny nejsou stavěné na nějaké velké přísuny vody a že mu tím můžu leda ledviny poškodit. Vzhledem k tomu,že chamík vlastně nemůže čůrat,se to zdá být logické. Také jsem se nikde nedočetla, kolik obalených cvrčků v Biominu H může denně sežrat a nebo kolik cvrčků v Reptivite(to mu dávám 1xtýdně,stačí to?). Cvrčky nenamáčím,ale přesto jsou úplně bílí a zdá se mi,že dávat mu všechny cvrčky obalené je moc,vždyť z něj bude za chvíli sádrovej chamík,nebo ne? Děkuji

Naco mu cpát stříkačku do tlamy ? stačí porosit + pokud tam mate živé rosttliny neni co řešit(v Jemenu neprší každej den+ nikdo by mu tam nerval stříkačku) odhadnout kolik vody zybteečný riskování se zdravím chamíka, roste jak se má u calyptraku a bude v pořádku prosperovat , že ste ho neviděla pít to určitě nejste sama,při vylučováni stolice je tam i močovina to je to bíle nebo pruhledné,v biominu H můžete obavalovat vše je to jen vápnik a přebytek si chamík vyloučí(reptivite taky nevím kolik jich sežere když 10 tak všech 10) ,do roku davejte 2x týdně reptivite 5x týdně biomin H -množství co si vezme, po roku krmit obden 1x tydně reptivite zbytek biomin H