Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrmení injekčně usmrceného králíka.

Zdravím může mít nějaký vliv na hada králík který byl injekčně usmrcen draslíkem? Mám možnost je sem tam odebírat z bio farmy zabývající se masným výnosem a užitkovosti králíků. Bylo mi tam řečeno přímo člověkem který se tam tím zabývá že to nemá vliv na nic, ale přece jenom bych rád věděl zda li s tímto druhem usmrcení máte nějaké zkušenosti. Díky
Změna předmětu, původně: Zkrmení injekčne usmrceným králíkem. (Aurifer)

Mozno mimo temu,ale ako potom zabijaju tie co su urcene na konzum na takej biofarme?Neznie to dobre(ani bio),ze vyradene zvierata zabijaju injekcne...(len moj laicky pohlad).Suhlas,ze naj bio je dobra rana,neviem ale,ako to riesia pri velkochove...