Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor

Zdravím před pár dny jsem dodělal terarko a chci se zeptat na vaš názor. Naš nový přírustek Albert má zatím smíšené pocity je doma teprve 3 den ale oba dny spořádal kupu cvrčku tak snad dobrý. Jen chci vaš názor na tera

Velikost v110š80h60

Teplota v dolní části 26-28
bodové světlo 28W 30-32
výhřevná žárovka 40w 32-34

Pro osvit repti glow 5.0 26 W

Vlhkost 60%

Albert se zatím dost bojí je boužel v průchozí části bytu. Ovšem jsem zjistil že když se postavím před sklo tak se bojí ale na ruku je zvykli, když ho jdu krmit a dávam kelímek s cvrkama do tera tak se nebojí. V noci spí při zemi v šefleře ještě jsem mu tam přidal další větvě at má možnost pořádně prozkoumat nový byteček.

www.imagehosting.cz

Zapoměl jsem dodat

Větrání je po celé delce nahoře 9 cm široké

v levo dole větráček nízko otáčkový pouze pro proudění vzduchu do tera v pravo nahoře ten samý ale žene vzduch ven ten zatím nepoužívám bude ho třeba v letním období.

přídal bych větve , to větrání nevím njlepší je 1/3 stropu aspon , a pas pod dvířky el. větráčky mohou stresovat zvířata (zvlast chamiky jim stačí trochu) jinak nechat zvíře v klidu a zbytečně ho nestresovat dodržovat davkování vit a vápníku nevim kde máte to uvb pokud v květináči nechat na volno