Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení octomilkami

Ahoj. Nedávno jsem si pořídil gekony panenské. Mám menší problém s krmením. Terárium má větší otvory pro větrání, takže když jim tam dám octomilky, docela hodně jich vyleze ven. Zajímalo by mě, jak tento problém řešíte vy? Předem děkuji za rady.

to bude problém, protože je terárium vlastní výroby a celé dvířka jsou rámeček s mikropletivem :-D . Prostě to budu muset přežít do té doby než bude hotové nové terárium pro chameleona a to malé se uvolní, potom bych ještě nějaké jedince přikoupil, protože na ně je to zase velké. Potom, pokud nebudu moc líný tak to předělám na to ještě menší :-D . A snad nám octomilky nezamoří dům, zatím se jich pár zabydlelo v chovných krabicích se cvrčky. No a nebo až se vylíhne první várka mikrocvrčků tak vykopnu octomilky