Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvě agamy jedna nenechá zrat druhou

Hezký den,
zadám vás o radu..Máme doma dve 3 měsíční mláďata agamy kocicinske. problém se v tom ze jedna nepřijímá potravu a když tak velmi málo. . podle toho co jsem zde četla vse nasvědčuje tomu ze se chce zazimovat( zere velmi málo nebo vůbec, polehava, není příliš aktivni) hlavni důvod proc nežere je ale v tom, že ji druha agamka nenechá. .vždy na ni zaútočí a vse sežere sama. proc to dela? a pokud se chce zazimovat jak to udělat když máme v teráriu dvě? děkuji vam moc za radu

Nejsem odborník, ale jako první bych určitě zvířata oddělila. Pokud jedna útočí na druhou, neměly by být spolu. A zimování ve třech měsících je podle mě příliš brzy. Možná je neaktivní a nežere proto, že je stále ve stresu kvůli druhé agamě?

Snad poradí někdo zkušenější.