Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekoni

Ahojte chtěla bych se zeptat jestli se musi pagekonum rasnatym i jiným druhu gekonu v terariu svitit ci udržovat určitá teplota nebo stačí pokojová kolem 20 C .Předem děkuji moc za všechny rady a tipy.

Dobre dekuji 20 C jsem napsala jenom tak orientacne doma mame kolem 22 C ale jak rikate ze by bylo primerene jeste dotopit jeste usporkou ,kolik asi tak Wattu by stacilo ? A zarovku na UVB tedy nepotrebuji?Vlhkost v terariu musi byt asi tak kolik?
Dekuji za odpovedi