Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleón vyprazdňování

Zdravím,
Mám takový problém můj 1 roční chameleon jemensky se již 4 dni nevyprázdnil, potravu přijímá s chutí, terarium mu zavlazuji 2x denně a pro jistotu mu dávám napít ze stříkačky přímo do tlamičky, bříško mi napohmat nepřijde tvrdé. Minulý týden to bylo to samé 3 až 4 dny se nevyprázdnil a pak to vyšlo všechno najednou ven. Je toto normální? Dekuji za odpovedi.

Ahoj, ja teda nejsem zadnej profik na chamiky,takze je to mozna normalni. Ale ja byt tvuj chamik tak mam permanetne prujem a nebo zacpu. Nechal bych ho trosku v klidu. Dvakrat denne rosim pralesnickam, takze me celkem zajima jakou udrzujes vlhkost v terariu. A uz vubec bych ho neotravoval strikackou a prohmatavanim bricha, ale jiste poradni zkusenejsi.