Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna barvy

Ještě prosím o radu můj samec hodně mění barvy světlá a tmavá . Když je vv teráriu je tmavší jak ho vezmu ven tak je světlý , jen nevím co se mu nemuže líbit terárko hodně velké uvb i tepelná bodová tam je zářivka přes celé terárko narva biovital 150 cm . Teploty vyhřevný bod 43°C v prostoru 31°C chladné místo 25-28 °C . Jinak má dvě spolubydlící ktere jsou krásně světlé červená samice v terárku doslová září děkuji .

Agamy menia sfarbenie podľa teploty. Aj u mojej agamy je to tak aj u každej inej, ked je v terariu je tmavšia ako ked je vonku z teraria. Vonku chytá doslova taký otieň slabučko oranžovej. U samcov je to aj tak, že prejavujú svoju dominantnosť sfarbením krku na čiernu farbu. :-)