Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hubený králík

Ahoj všem, vím, že spousta z vás si chová " krmení " pro svá zvířata, ani já nejsem výjimkou.Chovám mnoho let králíky a ted´ se mi objevil problém u zakrslé samice, nechala jsem si tři z loňska, protože jsou povedené.Dvě prospívají normálně, třetí tedy také, ale je hubená a to dost, enterokolitidu nemá, žere, pije, pečuje o sebe, průjem nemá, zuby jsem prohlédla, ty jsou v normě, ani v dutině ústní jsem nic nenašla.Neví prosím někdo, čím by to mohlo být? Byla by jí škoda, ted´ jsou avizované mrazy...

Poradila jsem se s kamarádem, dlouholetým chovatelem králíků a ten doporučil, přeléčit na kokcidiózu-i když osobně myslím, že kdyby jako dospělá měla kokcidiózu, tak už je dávno po ní, protože ji sleduju už dlouho, a přes ty mrazy dát do kotelny.Bud´ to pomůže nebo ne a bud´ to zvládne nebo ne.
Veterinář nas ní uvidí to samé, jsem veterinární technik, navíc s mnohaletou praxí v chovu.