Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán terárium

ahoj nevíte někdo o nějaké eshopu kde by mi udělali terárium pro leguána zeleného rozměry by byli 120x90x200 bude mít pořád možnost bít venku bude mít otevřené terárium.Ale pořád nevím kde bych to terárium mohl koupit abych se s tím vlezl do 6000Kč stačilo by holé terárium z osb předem děkuji za odpovědi

S terarkem pro legouše je vždycky problém.Vždycky bude drahé a do 6i tisíc ho (v dobré kvalitě) nepořídíš.Musíš si uvědomit jednu věc. V té velikosti, kterou požaduješ se skleněné terarko bude muset stavět na místě. Tzn. u tebe doma.Aby vydrželo přenášení,musí být odhaduji z 10mm skla, spíš 12mm.To téměř nikdo neunese. A pokud ano,nechá si to dotyčný řádně zaplatit. Pokud ho chceš z lamina či OSB desek, to se dá postavit i jinde a přenést, ale i tak to bude váha.Je mi jasné, že 90cm máš kvůli futrům, ale i tak si to pořádně oměř.Další , co je drahé, je osvětlení+ vytápění.Takhle velké terarko potřebuje víc zdrojů, aby se vyhřálo. Doporučuji výbojku-jen ta stojí přes 2000,- + další světla. Takže asi tak.....

Terárium těchto rozměrů už nejde stavět někde mimo. Nedokážu si představit, že by se nějak přenášelo. Mám to z vlastní zkušenosti. Z dílny by se dostalo, ale do bytu nebo domu těžko. O převážení autem ani nemluvě. Tudíž počítejte s tím, že Vám to nikdo na dovezení dělat nebude. Tohle terárium už je lepší stavět na místě a úplně nejlepší vyzdít podstavec, na který se umístí skla plus samozřejmě vybavení (osvětlení, "jezírko", větve, pozadí...). S tím se ale do 6000 Kč určitě nedostanete. ;)