Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný chameleon

Dobrý den
lampa na ohřev je 75 watt .lampa na svetlo je reptisun 10.uvb t5 HO zapnou se v 7 ráno vypínají v 7 večer .V terárium ma vodopád a rozprasuji destilovanou vodu 3 krát děne .davam mu cvrcky a housenky vždy žive a poražené pudruji kallciem.v pokoji je sám .

A taky nepouzivejte destilovanou vodu. Staci normalni z kohoutku, max. prefiltrovana v kovici nebo odstata. V prirode destilku taky nenajde. Pokud se brzy nesrovna, urcite jdete k veterinari, ale k takovemu ktery plazum rozumi.