Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wobbling

Dobry den chci se zeptat.Jak casto se vyskytuje v ČR ?? u (Krajta diamantova, kobrcová)?? Nebo jen u nakých mutací??Děkuji za nazory

Wobbling se vaze u kobercovek na mutaci jaguar a dalsi komba. U regiusek na mutaci spider a dalsi komba. Jestli se projevi zalezi na mnoha okolnostech, vetsinou pri stresu, vzruseni. Ja mam zkusenost pouze s jednim kusem jaguara a nikdy jsem ji wobblit nevidet. Ale statisticky je to samozrejme zanedbatelne, takze nemohu posoudit, jak by to mohlo byt zastoupene v cele populaci.