Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obyvatel k pralesničkám

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jakého plaza by bylo možné dát k pralesničkám. Na jedné stránce jsem našla že u nich mají gekona modrého. Líbí se mi např.: felsuma madagaskarská, ale ta nevím jestli je k nim vhodná.

Do dnes si to neumím vysvětlit ale dostali se mi do terka k p.bicolor asi 1 nebo 2 L.lugbris, prvně sem se je snažil dostat pryč, protože jsem zásadně proti vícedruhovým ubikacím, ale nějak se mi ji nepodařilo v zarostlém terárku chytit tak jsem ji tam nechal, dnes jich je tam cca 8 a pohodička.