Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noční osvětlení pro Listovnici

Zdravím, jen bych měl dotaz ohledně osvětlení pro Agalychnis Callidryas...
Na netu jsem se dočetl, že je vhodné přes den svítit normálním světlem a v noci modrým. Jak je to ve skutečnosti? Což o to, LED pásek sežere pár watů, ale raději se ptám ať něco tím světlem nezpůsobím žabkám. Díky

No,otazka mi vyznela ci ho potrebuju,ale ako to je z modrymi letkami...viem,ze sa predavaju night glo na nocne pozorovanie,aku maju svietivost a ako ih vnimaju,v porovnani s led.,netusim,zauzivane mam prave cervene svetlo,ktore bolo udavane ako to,ktore udajne nevnimaju...preto som zmienil prave celovku,kde mam cerveny mod a ktoru v noci pouzivam na sledovanie...:-)