Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karantena

Dobry den, jak dlouho nechat hada v karantene než ho přidam k druhemu hadovi ?? (stejného druhu) Děkuji

Dobry den cca až 8tydnu ale nevim co mate za hady, kazdopadne treba u hroznyse nakazeneho IBD se muze pry projevit i za 9 mesicu. rozhodne predchazeni neprijemnym situacim je jiste koupe z overeneho zdroje-chovu. mejte se -omlouvam se klavesnice ende slus:-)hacky,carky STOP:-)