Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroje tepla a světla pro AGAMU VOUSATOU

Dobrý den všem,

Chtěl bych se zeptat jaký zdroj značku sílu či podobný druh světla by jse mi doporučli pro AGAMU. Terárko? Délka 120cm Výška 70cm a šířka 60cm
Už sem několikrát bádal a nemohl sem se rozhodnou všude tolik různých označení a specializací jednotlivých žárovek že mi to jen zamotalo hlavu.

Předem děkuji za rady :)

zdravím,
nad výhřevné místo umístit obyč žárovku třebas 40W. osobně mám dvě tyto místa v rozích terária
uprostřed UVB žárovka reptiglow 10.0
https://www.google.cz/search?q=repti+glo+10.0&clie nt=aff-maxthon-maxthon4&hs=tiP&affdom=maxthon.com& channel=t39&biw=1405&bih=512&site=webhp&source=lnm s&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjRg7T95snKAhUD7nIKHUT8B -QQ_AUIBigB

agamy nevypadají nespokojeně,takže jim to zřejmě vyhovuje

btw vlastním terárium s podobnými rozměry