Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena mláďat

Ahoj přeji pěkný večer. Trochu jsem hledal co bych si pořídil už mám užovku a sklípkana a chtěl bych nějakého denního plaza. Vzhledově se mi líbí Lygodactylus williamsi nebo phelsuma klemmeri. První otázka je jestli by páru (jednomu nebo druhému) těchto překrasných tvorů stačilo terarko 30x30x45 (dxšxv)? Potom jaké UVB a poslední otázka kolik stojí mláďata? Předem děkuji.

Ahoj,

trio P.klemmeri by to terárium asi zvládlo. Když dáš ale dovnitř žárovku moc místa tam nezbude. Stačí nějaká kompaktní zářivka - repti glo atd. Zkus nějaký inzertní server. Cena se pohybuje okolo 800-1000 za kus, v podstatě se dá říct u obou.