Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ostravské FAUNA TRHY 31.1.2016

Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná na výstavišti Černá louka Ostrava. Celková plocha burzy je 5700 m2!! Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, exotické ptactvo,drůbež,holuby,králíky,štěňata,koťata,chova telské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách ostravske.faunatrhy.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku
faunatrhy
Zadejte si inzerát na www.faunatrhy.cz nebo v naší FB skupině: faunatrhy

Jinak co se týče veterináře, musíte u stánku chvíli počkat. Nebo koukněte na Exomed.cz i na facebooku - pan Sloboda je velice vstřícný, takže není problém se s ním domluvit naopak je pro něj jednodušší, když o problému, který máte, ví dopředu. Minimálně se mu můžete zkusit ozvat a zeptat se ho, jestli tam bude. Zítra by tam být měl.