Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 6 let starý leguán zelený nežere

Dobrý den,prosím o radu.Máme nalezence leguána zeleného máme ho 6 let našli jsme ho jako miminko mohl mit nanejvis rok.Už 3 dny nechce jist,miluje banán, ted si jen kousne a už nechce.Saláty jsem koupila už asi 100 různých druhů a porad menim zvadle za čerstve protože to nesni.Rýži, těstoviny, bílek,micham mu různé saláty s mrkvi a prostě zeleninu ale jen si zobne a už nechce.Ma ve stolici místo bílé barvy žlutou,pije a dost prdi.Mam 4 měsíčního syna tak me napadá jedine to ze z toho asi nemá radost tak stavkuje ale proc az ted když ma malý 4 měsíce.Už jsem zoufala,děkuji za každou radu jinak to jisti veterina

Buď na leguána přišel mrousek, při kterém nežerou, a nebo jste ho už dorazila tím Rýži, těstoviny, bílek ... leguáni to sice žerou, oni totiž sežerou prakticky cokoliv, ale v jejich jídelníčku to absolutně nemá co dělat. Občasné živočišné bílkoviny je lepší podat přirozenou cestou, třeba jednou za čas dát saranče nebo velkého švába. Z nouze třeba křepelčí vajíčko.