Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská - divný výběžek ze zakrnělé končetiny po svleku

Dneska přez noc se mi had svlíknul a když se ju vyndal z terárka, našel jsem u ní trčet takovej malinkej cancour z jedný ze zakrnělejch končetin. Je to hubený a dlouhý +/- 1 cm, zkoušel jsem to opatrně odendat ale docela to drží a tahá to i za končetinu, tak jsem jí to tam radši nechal..Chtěl bych se zeptat co to je, jestli je to něco vážnýho nebo to při dalším svleku zmizí samo nebo jestli mám jet hned k veterinářovi. Děkuju za odpovědi.

loading...

Tak dneska jsem krajtu kontroloval a už tam byl jen takovej malej caplík ktejre mi zůstal v ruce sám od sebe takže to had vyřešil sám za mě. No přece jen jsem jí ještě studoval trochu a opravdu to nešlo z kloaky ale z drápku no tak netuším co to bylo...Každopádně je to pryč :)