Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekoncik ublizuje druhemu

Vcera jsem koupil druheho gekoncika. chovatel rikal ze je to samicka. ale pokousala mi druheho gekoncika ktery by mel byt samecek. stava se to? Prejde to? Nebo se musi lepe poznat aby nedochazelo ke konfliktum? Nerad bych aby si ublizili nejak hodne nebo se dokonce i zabili. Prosim o brzkou odpoved. Dekuji.

Sice s gekončíky nočními nemám zkušenost, ale nepomůže toto spíše když by starší napadal nového a ne obráceně?

Pro Jirku1986: při koupi nového zvířete by bylo lepší ho nechat nějakou dobu v karanténě, nedávat hned k původnímu zvířeti. Teď už je ale pozdě:-)