Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmný hmyz Plzeň

Ahoj,
nemáte někdo informaci o někom, kdo by prodával krmný hmyz v Plzni a okolí?
Nikoho nemůžu sehnat. posledně jsem si koupil za 55 Kč cvrčky v petCentru a doma jsem koukal, když tam bylo cca 20 středních cvrčků. Burza daleko :/

Děkuji...:)

No jak se to veme ja když vim, že na další nepojedu(nemam ji v planu,ale stejne jedu :) ) Tak si nakoupim víc cvrčku a mam je ve velkem boxu (cvrčky kupuju jednodu za 2-3mesice balení cca 250-300ks cena myslím 160-180kč. A švabu mam hafo protože se v poho množí. Ale je to na tobe.