Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svetlo v terariu

dobry vecer,jdu si pro radu,delam nove tera pro moji uzovku,pozadi delam z polystyrenu,prez celou stenu,pak tam bude mit vyhrevny kamen,takze teplo tam bude mit,ale co ze svetlem?s nim vyhrivat nemusim,ale svitit potrebuje,jak to mam udelat?dekuji

Lineární zářivka? Záleží kde terárko bude a jak moc bude světlo vyloženě potřeba, ale menší lineární zářivka by to měla splnit. Akorát vzhledem k tomu jak žofky rády šplhají by bylo dobré jí umístit tak, aby se k ní nedostala.