Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krab suchozemsky - cardisoma armatum

Ahoj, prosim o radu. Pred par dny jsme si vsimli, ze u krabika v akvarku jsou male musky. Tak jsme akvarko vycistili, vymenili kaminky a jsou tam stejne. Dneska jsem si vsimla, ze ma v ocnim dulku nejakou bilou kulicku. Je to vajicko tech musek nebo neco jineho? Poradte jak se toho mam zbavit, jake kapky, treba do vody mam koupit? Dekuji za odpoved.

Skuste zadat v hornom rohu cerne musky...su to zrejme smutnice ,poznaju ih vsetci chovatelia vlhkomilnyh zivocichov a i pestovatelia masozraviek...Najlepsie sa ih zbavuje,ak je moznost presusit substrat...ale sam si neviem predstavit ako by som vysusil paludarko:-)Musky mam,ale ze by mi likvidovali kraby,to ne.( Maly druh, Geosesarma...)S chemiou opatrne,kraby su na nu citlive...Jo vajicko smutnice,prip.hrbilky by ste na krabovi nezbadali...este tak vacok s larvou,ale bude to nieco ine...