Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vousatá

Dobrý den,prosím o pomoc. Mám agamu samce teď druhý měsíc. Je mu 8 měsíců. Vůbec mi nepije, tak mu občas pomůžu stříkačkou, abych do něj dostala alespoň trochu vody. Teď týden už mi nechce žrát cvrčky, ani šváby ani holatko,saranče prostě nic. Sní jen zeleninu (okurku,rukolu) pokuď je světlo tak běhá, jakmile mu zhasnu tak spí. Nevim jestli je to v pořádku. Kálí mi pravidelně každou sobotu, přes týden vůbec nic.. tak dvakrát do týdne ho koupu ve vlažné vodě. Myslíte, že je to v pořádku? Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Moja agamka kaka kazdy druhy den a papa vela zeleneho a cerviky 1 cvrcka za den ked som sa minule pytala pysali mi ze je to v poriatku vraj sa cez zimu tak spravaju ze menej papaju ako cez ine rocne obdobie a moje podmienky v terariu su vraj v poriadku. Ked uz tak radsej napiste tomu kto ma ten ozajsny problem tomu kto sem pridal vlakno.:-D