Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk pavouka

Zdravím,
Dnes v noci mi z "terarka" utekl pavouk Poecilotheria Metalica v 1. Svleku , utekl v místnosti , kde ke konstantní teplota 25℃ prohledal jsem už snad všechno, chápu že nemám moc velké naděje na to, že bych ho našel, ale hodila by se mi jakákoliv rada, "terarko" jsem porosil a nechal otevřené a na topení jsem dal vlhký hadr, poraďte prosím co dál udělat .

Vylezl ze škvíry v dřevěné podlaze (pravděpodobně) a seděl na zdi, těsné blízkosti tohoto místa, uplnou náhodou jsem si ho všiml a chytl ho, teď už je v bezpečné krabičce, kde se mu doufám bude líbit, myslím že dost pomohlo to, že k onu otvoru v podlaze jsem umístil krabičku s hodně vlhkým lignocelem, z části přikrytou černým hadrem.