Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rieppeleon brevicaudatus

Ahoj moc se mi libi tento mini chameleon. Zacal jsem uvazovat o jeho porizeni. Stacilo by triu nebo paru 40x35x35? Cim krmit? Zvladl by napr. male nymfy svabu? Chovate je nekdo? Jak se zhruba pohybuji ceny a da se sehnat? Predem dekuju a omlouvam se za tolik otazek.:-)

Stačit to bude. Od tartar nymfy zvládnou. Ceny záleží jestli je to import nebo odchov . Na faunách v Ostravě je měly 350kč/ks . Ale největší problém u nich je přehřívání. Přes léto u nás to asi moc nedají pokud je budeš mít v podkorový apod.max 28C . Svítit stačí ledkou.