Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov samičky a samce pohromadě

Dobrý den,
mohli byste mi prosím poradit. Prvně jsem si pořídila samce leguána červeného a bylo mě líto, že tam je sám tak sem mu pořídila samičku. První měsíc vše probíhalo v pořádku pořád na sebe tokali spali spolu atd. Po měsíci najednou z ničeho nic samička začala útočit. Přestala ho pouštět k jídlu a k topnému kameni a on byl stále vylezlí na haluzi a kdykoliv slezl dolů tak se do něj pustila tak že ho začala kousat po celém těle ale on se nebrání. Nevíte čím by to prosím vás mohlo být? předem děkuji za každou odpověď

loading...

Může to být čímkoliv, ta samička nemusí být samička jak už psal kolega, a nebo taky prostě se jen rozkoukala, začala se chovat přirozeně a bránit si teritorium, v kterém ji ten samec sejří. Oni totiž né všichni leguáni se spolu snesou, i když jsou opačného pohlaví. takže pokud se nesnesou, tak se hot musí oddělit.

Mimochodem, topný kámen nemá u leguánů co dělat.