Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dendrobátky - chovné boxy

Prosím o Vaše zkušenosti s chovem šípových žabek v transparentních úložných boxech od např. Ikea. Zda-li je nestresuje ne tak úplná průhlednost boxů, vhodnost jen stropního větrání, pro které rody se určitě nehodí a proč, atd. Moc děkuji za všechny reakce, nápady, zkušenosti ...

V plastoboxoch neni problem urobit vetranie aj dolu a nevadi ani uplna priehladnost...ale su vhodne mozno pre odchov mladat...ale zabky maju radsej biotopovo zariadene tera s mnozstvom zivyh rastlin...urcite by to slo zariadit a zafixovat tsk aby pri manipulacii nedoslo k pohybu substratu ale...pripravit sa o moznost sledovat zabky...prave pri pralesnickah ne.Urcite su druhy ziab,ropuchy...ktorym by box vyhovoval,ale na dendrosky ne.