Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemensky dávkováni vitamínu

Dobrý den všem,
Mám prosbu ohledně zkušenosti s vitamíny reptivite s D3, nemám sním zatím žádný problem, ale! Nevím kolik a jaké mnozstvi, normálně obaluji cvrčky v nadrcenych skorapkach kvůli vapniku a chci vědět nejlépe od někoho kdo reptivite užívá aby mi řekl kolik cvrčky v něm obalit na mesic, mám 3 měsíční holku Terarium 40x40x80 na výšku větrání dole pruh a nahoře svítím klasickou 40W žárovkou na vyhrev a UVB žárovkou repti glo 2.0 od firmy exo-terra dene svítím 12 hodin od půl 6 do půl 6 večer rosim malinko 1x za den přeci jenom je to pouštní zvíře, větev mám z Vrby za každé rady co zlepšit nebo změnit budu moc rád děkuji a přeji hezký den.

určitě je nepředávkujete vitaminy 2x týdně , používam směs roboranuH (reptivitu) s plastinem a biominem H 1:1:1 stímto sem neměl nikdy problém že bych předávkoval ,jinak zbytek dnu dávej vápník , po roce stačí vit 1x týdně - jinak obaluj celou krmnou dávku
k tomu terárku není dobry mít takle holy stěny chamik může bejt pořád v perma stresu nemá se kde schovat je tam jako pěst na oko dejm mu tam aspon benjamina asi do něj můůže schovat stojí par kč ps: není nahodou reptiglo 2.0 pouze UVA ??!!! potřebujes UBV 100 24w od exoterry