Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium pro užovku

Dobrý den. Budu si kupovat druhou malou užovku červenou a chci se zeptat zdali ji mohu dát do krabice. Mojí první užovku jsem si koupil 2 roky starou a dal jsem ji rovnou do terária ale u té malé se mi nechce kupovat terárko a tak ji zatím chci dát do krabice.

A vhodnou teplotu, vlhkost, atd.... ji zajistíte jak?
Snad první než si pořídím nějaké zvíře je, že mu předtím připravím vhodné ubytování. Což mi krabice opravdu nepříjde jako vhodná.
Nebo spíše se zeptám, jakou krabici máte na mysli? Papírovou nebo, jak by měla být taková "krabice" zařízená a jak by podle Vás vypadala?
Tak kupte rovnou terárko druhé co bude mít i do dospělosti. Nejlepší řešení.

Na teraporadně je totiž hodně "chytráků" co by ji do takové krabice klidně dali. Už tu byli i hadi v kleci atd., ale doufám že to byla jen blbá sranda. Jinak pokud bude plast. krabice dost velká a zařídí se ji všechny vyhovující podmínky (teplota, vlhkost, větrání, atd.) tak by to určitě šlo.

Dobrej, ja bych řek že ji klidně můžeš dát do boxíku...sám jsem měl malou úžovku červenou asi pul roku, nebo možná víc v malém plastovém boxu o rozměrech 30x15x18 cm.a pak jsem ji dal společně s větší do terárka 70x30x43 cm a myslím že jsou oba dva samci v pohodě. :)

zda li jsem ti něják poradil, tak jsem rád :) pokud ne, musíš počkat an více odpovědí...