Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam s mladyma

Dobrý den, přelom říjen listopad se mi vylíhla mláďata agam vousatých. Po rodičích trans het hypo red a hypo het trans. Dva měsíce mám podáný inzerát, ale nikdo se neozývá. Když jo, tak ani neví, jestli agamu chtějí. Co mám s mláďaty dělat, když je potřebuji z osobních důvodu dát co nejvíce pryč. Do zverimexu se mi to nelíbí, přeci jen mám zvířata ráda a na burzy se s nimi nedostanu. Děkuji

Jestli máte podaný jen jeden inzerát na jednom portále a ani ho neobnovujete, tak se nedivte, že nemáte zájemce. Holt agam je na trhu přebytek a kdo chce prodat, musí se snažit.
Jestli se jich potřebujete zbavit, dejte je za symbolickou cenu na zkrmení.
A příště nemnožte zvířata, kterých je plný trh.