Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s osvetlením

Dobrý večer. Potrebujem poradiť s agamkou.minuly týždeň som kúpil agamku.ma okolo jedneho roku a 30 cm. Robil som jej nové terrarium.127/60/60.spodok je vyhrievaný kablom nie celý na tom su obkladačky a piesok.horne osvetlenie lumilux 18w,aké svetlá jej este mam dat?teplo tam ma okolo 32 stupnov denne rosim 2 krát je cvrcky a sarance zelene nechce kazdy den davam cerstve ma tam misku s vodou menene kazdy den.dik za rady

samozřejmě UVB pokud terarko nemáte hotové proč si pořizujete agamu ?! UVB bud nějakej compact UVB 200 od exo terra+ vyhřevku nebo nějakou výbojku sunlux raptorku , jinak k teplotam musí tam bejt gradient teplé místo a chladné misto aby se agama podle potřeby mohla schovat nebo naopak vyhřát