Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení pro hada

Dobrý den,
Budu si kupovat krajtu královskou kterou umístím do plastové krabice a chci se zeptat zdali mám koupit topný kabel nebo topnou podložku a případně jakého víkonu a velikosti.

Pokud nehodláte provozovat rack systém, tak je takový problém pořídit vhodné terárium? Rack by se ještě dal pochopit (ikdyž osobně nejsem zastáncem, ale to je věc na delší debatu a možná stejně bez výsledku), ale prdnout hada do platové krabice a fertig? :-(
PS: Pokud už, tak třeba v IKEI koupit velkou samla bednu a pod ní umístit třeba do 1/3 topný kabel.