Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neklidná samička gekončíka nočního

mam doma samicku gekoncika mam priblizne rok krmim ju 5-krat do tyzdna po 2 svrckov z ruky vedsinov lezi v ukrite ale posledne dni je bud na stene, v rohu teraria alebo pred ukritom vedsinov nieje cez noc hlucna ale teraz v noci hlucne skriabe po ukrite a dnes nechcela zrat velmi mi na nej zalezi tak prosim o pomoc€:.
Změna předmětu, původně: prosím pomozte (lucifer)

Ma asi nekludne obdobie ;-) moje tiez niekedy chyti rapel a pokusaju sa vysplhat po skle,rozhrabu za noc terarko - aj samci niekedy.Ak ma vhodne podmienky tak by som to neriesil.Ak je uz dospela-rocna by uz mala byt,nebude uz tolko zrat ako mlada,kludne si da par dni pauzu