Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Egernia

Dobrý den,

hledám něco o tomto scinku, ale ať googlím jak googlím, nikde nic. Máte někdo zkušenosti s chovem? Jaká je jejich dostupnost, podmínky chovu atd.?

Za případné informace velice děkuji

Ono se jich da sehnat vic nez jen frerei, ale je potreba sahnout take hloubeji do penezenky. Na inzeraty moc nejsou, je o ne docela velky zajem, takze je to o tom se domluvit s chovatelem, ktery je mnozi a pockat si. Osobne jsem jich videl jen par, ale po Evrope jsou. Naprosto nadseny jsem byl z Egernia stokesii.